Akcesoria zamienne - polerowanie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

582,97  brutto

Akcesoria zamienne - polerowanie

Szczotka zamienna S-A-W nr kat. 5300908

270,00  brutto
150,00  brutto

Akcesoria zamienne - polerowanie

Uchwyt gumowy S-A-W nr kat. 5300906

230,00  brutto

Akcesoria zamienne - polerowanie

Uchwyt gumowy S-A-W nr kat. 5300907

218,00  brutto

Akcesoria zamienne do polerowania szyb

Każdy sprzęt, nawet ten z najwyższej półki, z czasem przestaje spełniać swoją funkcję i konieczny staje się zakup nowych elementów. Warto przygotować się na to wcześniej i zakupić akcesoria zamienne, aby nie być zaskoczonym, gdy staną się potrzebne. Nasz sklep dysponuje różnorodnym asortymentem, dzięki czemu możemy oferować klientom produkty, które wraz z upływem czasu warto wymienić.

Jakie asortyment do polerowania szyb można u nas znaleźć?

Dyski polerujące, filce polerskie, szczotki zamienne, uchwyty gumowe czy uchwyty na dyski polerujące to tylko niektóre pozycje, które znajdują się w Glass24. Nasze produkty to przede wszystkim gwarancja dobrej jakości i trwałości – krążki Trizact, dzięki opracowanej przez 3M technologii, ulegają wolniejszemu zużyciu niż standardowe materiały. Trójwymiarowe piramidy skutecznie polerują różne powierzchnie szklane. Szyby okienne, samochodowe czy lustra z łatwością będą wyglądać jak nowe, jeśli zainwestuje się w profesjonale akcesoria zamienne.

Jak zaoszczędzić przy zakupie produktów do polerowania szyb?

Kolejną zaletą takich rozwiązań jest oszczędność – decydując się na zakup całego kompletu, można uniknąć niepotrzebnych wydatków, które jedynie nadszarpują budżet. Podczas pracy w zakładzie akcesoria częściej wymagają wymiany – jest to spowodowane przede wszystkim częstotliwością prac, która z oczywistych powodów jest znacznie wyższa w przypadku firm specjalizujących się w branży szklarskiej.

Uniwersalne i profesjonalne akcesoria do polerowania

Nasze produkty z pewnością przydadzą się w wielu przypadkach – uniwersalne wymiary filców polerskich pozwalają dopasować je do różnych urządzeń. Wśród akcesoriów klienci znajdą także profesjonalną lupę, która służy do oceniania rys czy gąbki dystansowe. Oferujemy wiele pozycji w atrakcyjnych cenach, nie rezygnując przy tym z jakości wykonania. Kupujący w naszym sklepie mają możliwość zaopatrzyć się w akcesoria zamienne w większych ilościach – powszechnie stosowany filc polerski bardzo często przydaje się w zakładach szklarskich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!