Strona główna1 » Nasze usługi

Dodatkowe opcje przeglądania

Kontakt

 • MyGlass Wałuszko Piotr
  NIP: 8981871884
 • E-mail:biuro@glass24.pl
 • Telefon(+48) 513 480 980
  (+48) 513 480 280
  (+48) 71 351 30 49
 • Fax(+48) 71 349 74 44
 • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 16.00
  sobota 8.00 - 13.00
  (w soboty przyjazd prosimy potwierdzić telefonicznie)

Nasze usługi

Oferta Centrum obróbki szkła zawiera niezwykle bogatą gamę wysokiej jakości produktów.
W naszej ofercie znajdą Państwo kabiny prysznicowe, drzwi szklane wykonane z najwyższej jakości szkła, balustrady szklane, szkło kominkowe żaroodporne. 

Kabiny prysznicowe i drzwi szklane realizujemy według pomysłów naszych klientów ze szkła hartowanego co znacznie podwyższa stopień bezpieczeństwa. Do montażu używamy okucia ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nasze realizacje są wysokiej jakości. Szkło kominkowe żaroodporne które wytrzymuje temperaturę nawet 800°c docinamy pod konkretny wymiar drzwiczek. Dodatkowo do montażu posiadamy w swojej ofercie taśmy samoprzylepne lub sznury kominkowe w zestawie z klejem.

Ponadto wykonujemy lustra na wymiar oraz szklane ekrany na ścianę do kuchni i innych pomieszczeń z lakierowanego szkła – Lacobel. Szkło lakierowane Lacobel występuje w szerokiej gamie kolorystycznej ponad 40 kolorów.

Jesteśmy firma na którą klienci mogą liczyć dlatego zwiększyliśmy naszą ofertę o narzędzia, akcesoria, preparaty do czyszczenia i renowacji szkła. W ofercie posiadamy różnego rodzaju narzędzia, akcesoria i preparaty do czyszczenia szkła ale wszystkie są z najwyższej półki z gwarancjom jakości i niezawodności. 

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży szklarskiej zdobyte w trakcie pracy z dużą ilością firm i klientów indywidualnych. Posiadamy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w branży szklarskiej oraz bogatą paletę usług. W trakcie wielu lat pracy cały czas rozwijamy swoje umiejętności w dziedzinie szkła i jego obróbki.


Zapraszamy do współpracy…


Przejdź do strony głównej