Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

347,00 477,00  brutto
557,00 690,00  brutto
Brak w magazynie
497,00 499,00  brutto
117,00  brutto

Cyrkle do cięcia szkła

Profesjonalne cyrkle do szkła dostępne w naszej ofercie z pewnością ułatwią prace wielu zakładom szklarskim, jak i osobom zajmującym się hobbystycznie obróbką szkła. Narzędzie te umożliwiają zarówno wycinanie otworów w szkle, jak i wycinanie kółek ze szkła.

Cyrkiel do szkła to urządzenie, które dzięki zamocowanej przyssawce pozwala na obrysowanie idealnego okręgu na szkle. Przy pomocy zamontowanego nożyka powstaje nacięcie, które skutkuje powstaniem zamierzonego efektu. Ich wygodna konstrukcja sprawia, że nawet mniej doświadczeni szklarze będą w stanie bez problemu wyciąć otwór w szkle, a Ci, którzy posiadają większe doświadczenie będą z przyjemnością wycinali kolejne okręgi.

Przedstawiamy bogatą ofertę cyrkli do szkła, które dzięki swojej różnorodnej konstrukcji mają bardzo szerokie zastosowanie. Produkty te różnią się od siebie z uwagi na takie parametry jak np. długość ramienia, kąt cięcia czy też rodzaj szkła do jakiego są przeznaczone.

Oprócz całych zestawów, nasz sklep oferuje również części zamienne do oferowanych przez nas cyrkli. Często okazuje się, że przy mocno zużytym narzędziu wystarczy wymienić jedną lub dwie części i można wrócić do wycinania otworów w szkle. Głowice, zestawy naprawcze oraz kółka tnące to tylko niektóre z dostępnych u nas części zamiennych.

W przypadku, gdy nie odnajdują Państwo w naszym asortymencie poszukiwanego cyrkla do szkła, zachęcamy do kontaktu z nami. Dzięki współpracy z renomowanymi europejskimi firmami z branży szklarskiej jesteśmy w stanie odnaleźć poszukiwany produkt oraz sprowadzić go do naszego sklepu.