Przyssawki podwójne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

356,00  brutto
305,00 460,00  brutto
550,00  brutto
267,00 315,00  brutto
377,00 427,00  brutto
712,00  brutto
Brak w magazynie
411,00  brutto
Brak w magazynie

Przyssawki podwójne

Każdego dnia w zakładach szklarskich wykorzystywane są narzędzia, które usprawniają pracę fachowców. Z tego powodu powstały również przyssawki podwójne – pomagają przy transporcie i przenoszeniu tafli szkła. To przyrząd stworzony do mocowania, oddalania i zbliżania z milimetrową dokładnością płyt o dużej powierzchni. Osoby pracujące ze szkłem na co dzień doskonale wiedzą, jak przydatne są przyssawki przy codziennych czynnościach. Ułatwiają realizację zamówień, ponieważ przyspieszają pracę, zapewniając równocześnie wygodę i komfort.

Bezpieczeństwo jest bardzo istotną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę podejmując się wykonania zlecenia – niejednokrotnie dochodzi do sytuacji, które kończą się rozbiciem szyby. Dzięki zastosowaniu przyssawek można uniknąć strat, spowodowanych niewłaściwym sposobem przenoszenia tafli. To świetne rozwiązanie, które powszechnie stosuje się w zakładkach szklarskich na całym świecie – warto zdecydować się na zakup tego narzędzia dla swojej firmy.

Profesjonalne przyssawki podwójne

Nasz sklep oferuje wiele produktów, które umożliwią świadczenie wysokiej jakości usług dla różnorodnych klientów. Prowadzenie zakładu szklarskiego nie jest łatwą działalnością – chcemy ułatwić to zadanie wszystkim, dla których liczy się fachowe podejście i profesjonalizm. Glass24 dostarcza przyssawki do szkła renomowanej marki Bohle (Veribor). Stawiamy jedynie na sprawdzone technologie, dające klientom możliwość długotrwałej eksploatacji, koniecznej przy prowadzeniu działalności w tej branży.

Prezentujemy produkty zróżnicowane pod kątem wielu właściwości, takich jak średnica, możliwy maksymalny udźwig, czy tworzywo, z którego został wykonany przyrząd. W naszym sklepie nie brakuje pozycji dostosowanych do stawianych przez klientów wymagań – znajdą oni wielofunkcyjne zestawy przyssawek w walizce czy przyssawki do szyb samochodowych. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasz zespół z udzieli niezbędnych wskazówek i porad. Serdecznie zapraszamy do zakupów!