Przyssawki podciśnieniowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Przyssawki podciśnieniowe

Liftmaster Quadro

Przyssawki podciśnieniowe

Podnośnik podciśnieniowy Woods Powr Grip

0,00 45 500,00  brutto
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Przyssawki podciśnieniowe

Niejednokrotnie podczas realizacji zleceń potrzebne są fachowe, specjalistyczne narzędzia, bez których niemożliwe jest prawidłowe wykonanie prac. Takimi przyrządami są przenośniki próżniowe, które ułatwiają montaż w trudno dostępnych miejscach. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii możliwe jest przenoszenie ciężkich tafli o dużych wymiarach.

Konstrukcja podnośnika umożliwia obrócenie szkła aż o 90° w poziomie i o 360° w pionie. Takie urządzenie z łatwością pozwoli operować wielkogabarytową szybą przy montażu, gdzie szczególnie utrudniony jest dostęp – na przykład między budynkami, rusztowaniami czy na wysokościach. Zapewniają maksymalne bezpieczeństwo prac, wykorzystując system próżniowy, który gwarantuje odpowiednią przyczepność i nośność, a sprężyny dbają o właściwą amortyzację.

W zależności od potrzeb klienta, prezentujemy różne warianty podnośników próżniowych – wybrane modele posiadają udźwig ponad 600 kg, a także 4,6 lub 8 przyssawek. To urządzenia niezwykle wszechstronne, posiadające możliwość ustawienia wielu konfiguracji ułatwiających pracę. Dodatkową zaletą jest niezależny od sieci zasilającej system ładowania – urządzenia gotowe są do użycia w każdej chwili.

W naszym sklepie znajduje się wiele różnorodnych produktów, które dostosowane są do wymagań fachowców – od klasycznych przenośników próżniowych aż po konstrukcje stworzone do zadań specjalnych takie jak seria Liftmaster. Każdy z nich to najlepszej jakości sprzęt, wyróżniający się trwałością i solidnym wykonaniem. Oferujemy podnośniki podciśnieniowe niemieckiego producenta Bohle, zyskującemu grono zadowolonych klientów przede wszystkim dzięki połączeniu nowoczesnych technologii z atrakcyjnymi cenami.

Wynajem przenośników

Zdajemy sobie sprawę, że tego typu sprzęt może być potrzebny jedynie sporadycznie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy również wynajem podnośników próżniowych. Warto zapytać o aktualnie dostępne modele – nasz zespół skontaktuje się w celu ustalenia szczegółów.