Przyssawki podciśnieniowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Przyssawki podciśnieniowe

Liftmaster Quadro

Przyssawki podciśnieniowe

Podnośnik podciśnieniowy Woods Powr Grip

36 900,00  brutto
42 900,00  brutto

Przyssawki podciśnieniowe

Niejednokrotnie podczas realizacji zleceń potrzebne są fachowe, specjalistyczne narzędzia, bez których niemożliwe jest prawidłowe wykonanie prac. Takimi przyrządami są przenośniki próżniowe, które ułatwiają montaż w trudno dostępnych miejscach. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii możliwe jest przenoszenie ciężkich tafli o dużych wymiarach.

Konstrukcja podnośnika umożliwia obrócenie szkła aż o 90° w poziomie i o 360° w pionie. Takie urządzenie z łatwością pozwoli operować wielkogabarytową szybą przy montażu, gdzie szczególnie utrudniony jest dostęp – na przykład między budynkami, rusztowaniami czy na wysokościach. Zapewniają maksymalne bezpieczeństwo prac, wykorzystując system próżniowy, który gwarantuje odpowiednią przyczepność i nośność, a sprężyny dbają o właściwą amortyzację.

W zależności od potrzeb klienta, prezentujemy różne warianty podnośników próżniowych – wybrane modele posiadają udźwig ponad 600 kg, a także 4,6 lub 8 przyssawek. To urządzenia niezwykle wszechstronne, posiadające możliwość ustawienia wielu konfiguracji ułatwiających pracę. Dodatkową zaletą jest niezależny od sieci zasilającej system ładowania – urządzenia gotowe są do użycia w każdej chwili.

W naszym sklepie znajduje się wiele różnorodnych produktów, które dostosowane są do wymagań fachowców – od klasycznych przenośników próżniowych aż po konstrukcje stworzone do zadań specjalnych takie jak seria Liftmaster. Każdy z nich to najlepszej jakości sprzęt, wyróżniający się trwałością i solidnym wykonaniem. Oferujemy podnośniki podciśnieniowe niemieckiego producenta Bohle, zyskującemu grono zadowolonych klientów przede wszystkim dzięki połączeniu nowoczesnych technologii z atrakcyjnymi cenami.

Wynajem przenośników

Zdajemy sobie sprawę, że tego typu sprzęt może być potrzebny jedynie sporadycznie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy również wynajem podnośników próżniowych. Warto zapytać o aktualnie dostępne modele – nasz zespół skontaktuje się w celu ustalenia szczegółów.