Tępienie szkła

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

147,00 197,00  brutto
287,00  brutto
67,00 77,00  brutto
177,00  brutto
67,00  brutto
Brak w magazynie

Tępienie szkła

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że szkło to ostre tworzywo, które może wyrządzić wiele szkód. Jak zatem zapobiec wszelkim przecięciom, czy trzeba szlifować szkło? Jeśli szkło ma być doprowadzone do formy estetycznej, zaleca się stosowanie szlifowania. W przypadku, gdy szkło ma być obrobione tylko w taki sposób, aby się nie skaleczyć, a tafla będzie montowana w taki sposób, w którym krawędzie nie będą widoczne, zdecydowanie wystarczy zatępienie krawędzi.

W naszej ofercie można znaleźć różne przyrządy służące do tej czynności. Najpopularniejsze są zdecydowanie zatępiarki do szkła ze specjalnymi płytkami tępiącymi o różnych gradacjach. Warto zapoznać się z opisami poszczególnych modeli, aby poznać ich prawidłowe przeznaczenie. Przyrząd do tępienie szkła, dostępny w naszej ofercie, to nic innego jak kamienie zbliżone do siebie, tak aby można było poprawnie stępić krawędź szkła.

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie naszych produktów, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z pewnością doradzą najlepsze przyrządy do tępienia szkła.