Przyssawki potrójne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

760,00  brutto
217,00 364,00  brutto
Brak w magazynie
399,00  brutto
Brak w magazynie
Brak w magazynie
406,00  brutto

Przyssawki do szyb potrójne

Wiele narzędzi stanowi nieocenioną pomoc w pracy szklarza. Przyssawki to jedne z tych przyrządów, bez których nie może funkcjonować żaden zakład. Za pomocą specjalnych gum możliwe jest bezpieczne i wygodne przenoszenie szyb, co znacznie ułatwia montaż. Dzięki przyssawkom potrójnym można z łatwością transportować tafle szkła o sporych wymiarach. Ilość gumowych przyssawek wpływa również na możliwy udźwig, na co należy zwrócić uwagę wybierając określony produkt.

Ten rodzaj narzędzi można zastosować nie tylko w przypadku szkła – również inne tworzywa, takie jak metal, plastik, czy marmur będą się doskonale nadawać. Jedynym warunkiem jest gładka powierzchnia, która umożliwia odpowiednie zastosowanie przyrządu. Warto zainwestować w profesjonalną przyssawkę potrójną, by móc cieszyć się szybszą i sprawniejszą realizacją zamówień – to z kolei przekłada się na finanse firmy i pozwala zminimalizować koszty po stronie wykonawcy.

Jak wybrać przyssawkę potrójną?

Czym kierować się kupując przyssawkę potrójną? Wszystko zależy od wymagań, jakie stawiamy przed danym produktem. Przede wszystkim należy uwzględnić, do czego przyssawka będzie wykorzystywana. Możliwość wyboru jest bardzo szeroka – jeśli interesuje Państwa montaż szyb w samochodach ciężarowych czy autobusach, należy postawić na profesjonalną przyssawkę Bohle Veribor, która pozwala przenosić duże przedmioty o zakrzywionej powierzchni. W przypadku codziennych montaży większych szyb doskonale sprawdzi się zestaw dwóch potrójnych przyssawek – zadba o sprawne wykonanie i idealnie nada się do zleceń niemożliwych do zrealizowania przez jedną osobę. Wybierając profesjonale produkty marki Bohle, mają Państwo pewność, że będą to trwałe i niezawodne urządzenia, które ułatwią każdy montaż. Niemiecka firma oferuje swoim klientom solidną jakość wykonania połączoną z wygodą użytkowania. Gwarantujemy, że każdy szklarz będzie zachwycony tak precyzyjnymi i trwałymi produktami.

Przechowywanie przyssawek w skrzynce to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można dłużej korzystać z narzędzi – są w ten sposób lepiej chronione przed działaniem czynników zewnętrznych. Należy zwrócić uwagę również na tworzywo, z którego wykonana jest przyssawka – najczęściej to plastik lub metal, więc w zależności od oczekiwań, związanych z wygodą i komfortem pracy, można wybrać odpowiedni przyrząd.

Inną właściwością jest możliwy udźwig – ten istotny parametr powinno się dostosować do ciężaru materiału, na którym pracujemy. Kolejną cechą jest średnica przyssawki, która również wpływa na specyfikę produktu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi danymi, dostępnymi w pliku pdf, na stronie każdego oferowanego przyrządu. Jeśli te informacje nie są wystarczające lub pojawią się wątpliwości związane z zakupem przyssawki, służymy pomocą i z chęcią odpowiemy na każde nurtujące pytanie. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty – Glass24 to sklep stworzony dla wszystkich, którzy szukają profesjonalnych narzędzi szklarskich w rozsądnej cenie.