Oprogramowanie

Wyświetlanie jednego wyniku

Oprogramowanie

TonCut 8 (ver. 8.1)

43,04 2 690,00  brutto

Oprogramowanie do optymalizacji rozkroju

Oferta naszego sklepu to nie tylko narzędzia związane z pracą fizyczną w zakładach szklarskich. Proces przygotowywania szkła do rozkroju powinien rozpoczynać się od odpowiedniego zaplanowania podziału tafli tak, aby rozkrój był jak najbardziej zoptymalizowany.

Do tego celu należy wykorzystać niesamowite oprogramowanie jakim jest TonCut (Super Szklarz). Oprogramowanie to służy do zaplanowania najbardziej opłacalnego rozkroju szkła. Można je wykorzystać nie tylko do tego materiału, ale także do drewna czy jakichkolwiek blach. Dzięki rozbudowanej konfiguracji możemy dowiedzieć się, jak przeprowadzić rozkrój szkła tak, aby zostało jak najmniej odpadków. Oprócz podstawowych informacji, takich jak wymiary szkła i pożądanych formatek, możemy również operować na dużo bardziej zaawansowanych parametrach.

Oprócz podstawowych informacji - takich jak optymalny rozkrój szkła - program pozwoli nam na szybkie przeliczenie zapotrzebowania szkła na wykonanie danych elementów. Dzięki czemu można szybko oszacować koszt inwestycji.

Program do rozkroju szkła to z pewnością ułatwienie pracy dla szklarzy. Dzięki niemu można szybko poznać najkorzystniejszy rozkrój szkła, przez co pracownik nie musi się głowić nad tym, jak wykonać podział tafli. Co za tym idzie, jest to duża oszczędność finansowa. Nie dość, że oszczędza się czas pracy szklarza, który w tym czasie może wykonać wiele więcej pracy fizycznej, dodatkowo jest to spora oszczędność szkła. Program TonCut minimalizuje odpadki do najmniejszej wartości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz ze szczegółowymi opisami naszych produktów. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, służymy pomocą.