Przyssawki do szkła w walizce

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

760,00  brutto
550,00  brutto
507,00  brutto
4 217,00 4 357,00  brutto
2 830,00  brutto

Przyssawki do szkła w walizce

Skrzynka narzędziowa do transportu przyssawek

149,00 265,00  brutto
698,00  brutto

Przyssawki do szkła w walizce

Właściwe przechowywanie przyrządów szklarskich to podstawa, jeśli oczekuje się, że będą długo pełniły swoje funkcje. Walizki i skrzynie pozwalają nie tylko na prawidłowe przetrzymywanie, ale również na bezpieczny i wygodny transport. Dzięki praktycznemu opakowaniu można bez trudu zabrać potrzebne narzędzia na montaż, czy do zakładu. Kolejnym plusem posiadania walizki lub skrzyni jest zapewnienie odpowiedniego miejsca przyrządom – taki dodatek ułatwia utrzymanie porządku i zapewnia lepszą organizację pracy.

Za pomocą idealnie dopasowanych akcesoriów można dużo skuteczniej chronić narzędzia przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Ryzyko powstania ewentualnych rys i zagnieceń jest minimalizowane, a klient może dłużej cieszyć się sprzętem w nienaruszonym stanie. Podczas wykonywania zleceń to niezwykle wygodny dodatek – gdy pojawią się nieprzewidziane warunki atmosferyczne, na przykład w postaci opadów, łatwo można uchronić przyrządy, chowając je w przeznaczone do tego miejsce.

Korzyść, która kosztuje niewiele

Decydując się na opcję rozszerzoną, która obejmuje zestaw narzędzi z walizką, klient może liczyć na bardzo atrakcyjne ceny. W naszej ofercie znajdują się skrzynki wraz z przyssawkami różnego rodzaju, a także specjalne zestawy z uchwytami – walizki są także dostępne osobno, bez narzędzi.

Wszystkie akcesoria to produkty renomowanych producentów – najczęściej są dostosowane do przyrządów tej samej marki, jednak uniwersalna budowa pozwala z powodzeniem przechowywać również inne tego typu przedmioty. Prezentujemy naszym klientom opakowania, które będą doskonałą formą zabezpieczenia – od klasycznych walizek na przyssawki aż po skrzynki zawieszane na zamek. Szukając kompletnego zestawu, warto zainwestować w solidny i trwały sprzęt, który dostępny jest w naszym asortymencie. Serdecznie zapraszamy do zakupów, a w razie pytań lub wątpliwości, chętnie udzielimy niezbędnych informacji – nasz zespół pomoże wybrać najlepsze z możliwych rozwiązań.