Zestawy do klejenia UV

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

1 570,00  brutto

Zestawy do klejenia UV

Podstawowy zestaw UV nr kat. 5500373

1 950,00  brutto
7 100,00  brutto
7 500,00  brutto
9 999,00  brutto

zestawy do klejenia uv

Zestawy do klejenia UV

Klejenie szkła UV jest skutecznym sposobem na montaż np. metalowych elementów do szkła. Nie jest to zadanie proste więc należy się do niego odpowiednio przygotować. Dla tych z Państwa, którzy chcą spróbować swoich sił w klejeniu metodą UV a nie wiedzą jaki sprzęt będzie potrzebny polecamy gotowe zestawy do klejenia UV. Nasze zestawy przypadną do gustu także zaznajomionym z procesem klejenia UV szklarzom.

Zestawy podstawowe składają się między innymi z lampy ręcznej UV, klejów UV Bohle. Do usuwania nadmiaru zaschniętego kleju znajdą państwo skrobak z wymiennymi ostrzami, wełnę stalową.

Ułatwieniem do dozowania jest mniejsza buteleczka na klej wraz z zestawem różnej średnicy igieł oraz adapterem do założenia na butelkę. Dodatkowo w zestawie znajdują się ochronne okulary i cleaner UV renomowanej marki Bohle. Całość zapakowana jest w poręczną skrzynkę (lampa pakowana osobno).

Profesjonalne zestawy wzbogacone są o dodatkowe akcesoria jak np. przyssawka kątowa Verifix lub uchwyty ściskowe. W celu zapoznania się z zawartością każdego zestawu zachęcamy do przejrzenia dostępnych w naszym sklepie produktów. Korzystanie z gotowych zestawów gwarantuje, że nie zabraknie istotnego elementu w trakcie pracy z klejeniem szkła metodą UV.