Transport szkła

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

1 667,00  brutto

Transport szkła

Pasy do przenoszenia szkła

29,00 700,00  brutto
3 900,00  brutto
3 170,00  brutto
13 600,00 16 067,00  brutto

transport szkła

Transport szkła

Najważniejszym, zaraz po cięciu oraz obróbce szkła, jest dla szklarza transport elementów szklanych. W czasie transportu szkła czy też przenoszenia szkło narażone jest na uszkodzenia. Szczególnie zagrożone są rogi tafli, które mogą się z łatwością obić lub ukruszyć. Kolejnym zagrożeniem jest możliwość wzajemnego otarcia się o siebie tafli. Aby zabezpieczyć swoje wyroby polecamy każdemu zakładowi szklarskiemu produkty do transportu i pakowania szkła. Znajdą tu Państwo profesjonalne narożniki na tafle czy też korki do przekładania szkła. Dzięki wykorzystaniu naszego asortymentu zminimalizuje się niebezpieczeństwo stłuczenia lub innego uszkodzenia elementów szklanych podczas transportu.

Przenoszenie szkła przy montażu może grozić skaleczeniem. Dlatego każdy zakład szklarski nie wyobraża sobie pracy bez odpowiednich przyssawek do szkła.

Mimo że wielu z Państwa wydawać się może, że to tylko dodatek, to doświadczony szklarz dobrze wie jak duże ułatwienie w pracy dają profesjonalne przyssawki. W naszej ofercie znajdą państwo przeróżne przyssawki pojedyncze, podwójne lub potrójne. Najnowsze modele wyposażone są we wskaźnik próżni, który pozwala na ciągłą obserwację mocy z jaką przymocowane są ssawki do szkła.

Przyssawki do szkła znajdują swoje zastosowanie także w sytuacjach przy montażu kiedy nie ma możliwości trzymania tafli za krawędzie. Wykorzystanie profesjonalnych ssawek minimalizuje niebezpieczeństwo wyślizgnięcia się szkła z rąk bądź upadek spowodowany ciężarem tafli.

Wózki do przewożenia szkła nadadzą się idealnie kiedy z jakiegoś powodu zastosowanie przyssawek jest niemożliwe. Umieszczenie ciężkiej tafli na wózku pozwala na przewiezienie jej po nierównym terenie w krótkim czasie i przy małym nakładzie siły, minimalizując ryzyko uszkodzenia materiału przy tradycyjnym przenoszeniu.

Na pewno nie raz zdarzyła się sytuacja kiedy ciężar tafli szkła był zbyt duży aby użyć tradycyjnych przyssawek. Wtedy warto skorzystać z podnośników podciśnieniowych dostępnych w naszej ofercie. Urządzenie tego typu pozwala na łatwe manewrowanie wielkogabarytową szybą podczas montażu. Te wszechstronne podnośniki możliwe są do skonfigurowania na wiele sposobów, tak aby jak najbardziej dopasować się do potrzeb wykonywanego projektu. W naszej ofercie znajdą państwo niezawodne i trwałe podnośniki firmy Bohle.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tego typu przenośniki mogą być potrzebne jedynie kilka razy. Z tego powodu oferujemy naszym klientom możliwość wynajmu podnośników podciśnieniowych. W celu zdobycia informacji o dostępnych do wypożyczenia modelach zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.więcej informacji znajdą Państwo >>TUTAJ<<<.