Tlenek ceru

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

27,00 3 970,00  brutto
Brak w magazynie
477,00 6 557,00  brutto
3 377,00 4 707,00  brutto
Brak w magazynie
47,00 177,00  brutto

Tlenek ceru

Z upływem czasu na gładkiej tafli szkła mogą pojawić się rysy czy inne uszkodzenia. Niezależnie od tego, w wyniku czego powstał niepożądany efekt, warto zareagować i skutecznie usunąć problem. W naszym sklepie klienci znajdą profesjonale produkty firmy Bohle lidera w branży szklarskiej, za pomocą których zlikwidowanie rys stanie się o wiele prostsze. Nowoczesne rozwiązania dają możliwość pozbyć się kłopotu przy pomocy wiertarki nawet w domowych warunkach w krótkim czasie można uzyskać wspaniałe rezultaty. Tlenek ceru do ręcznego polerowania sprawi, że tafla przypominać będzie tę otrzymaną w dniu zakupu. Produkty świetnie sprawdzą się przy porysowanych lustrach, szybach samochodowych czy okiennych, jak i przy wielu innych powierzchniach szklanych.

Tlenek ceru – zastosowanie

To remedium na zarysowane powierzchnie. nadaje się zarówno do polerowania szkła zwykłego, jak i hartowanego. Jest niezbędnym produktem w każdym zakładzie szklarskim zarówno niewielkie, jak i duże przedsiębiorstwa korzystają z jego pomocy. Można go zakupić w formie proszku, który po złączeniu z wodą tworzy gęstą masę. Powstałą konsystencję należy nanieść na rysę i polerować powierzchnię przy pomocy krążka polerskiego i wiertarki. Co ważne, obroty nie powinny przekroczyć 600 na minutę. Powinno unikać się także polerowania tafli w jednym miejscu przez dłuższy czas, gdyż może to doprowadzić do powstania tzw. soczewki, czyli wgłębienia w polerowanym miejscu. Najlepiej polerować taflę równomiernie i nie zapomnieć o obszarze wokół rysy.

Tlenek ceru – rodzaje

W naszym asortymencie klienci znajdą tlenek ceru w formie proszku w kilku wielkościach dostępne są opakowania o wadze od 100 g do 20 kg. Do oferty dołączyliśmy tlenek ceru w aż pięciu wariantach, dzięki czemu można wybrać tlenek najlepiej dostosowany do potrzeb. Każdy typ cechuje się innym przeznaczeniem. Znajdą Państwo standardowy tlenek ceru oraz odmiany dużo czystsze, przeznaczone do specyficznych zadań takich jak obróbka soczewek oraz przyrządów optycznych Nie brakuje także produktów w formie żelu, które ułatwiają aplikację i przyspieszają cały proces polerowania, ponieważ gotowe są do natychmiastowego użycia. Prace polerskie muszą być prowadzone dokładnie, bez pośpiechu, w celu uzyskania jak najlepszego efektu. Satysfakcja z usuniętej rysy i szkła wyglądającego jak w dniu zakupu warta jest poświęconego czasu. Każdy zakład szklarski powinien zaopatrzyć się w profesjonalne produkty do usuwania rys i innych uszkodzeń. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Tlenek ceru to substancja, która w połączeniu z wodą stosowana jest do polerowania szkła. Z jego pomocą łatwo usuniecie Państwo rysy i inne uszkodzenia pojawiające się na powierzchni szkła w trakcie jego użytkowania. Wystarczy jedynie kilka minut, by z pomocą zwykłej wiertarki przywrócić szybie piękny wygląd.

Jak wypolerować szybę tleniem ceru?

W celu wypolerowania szyby i skutecznym usunięciu rys z powierzchni tafli należy wymieszać tlenek ceru z wodą w proporcji 1:1. Uzyskaną w ten sposób gęstą pastę należy nanieść na rysę i przy pomocy filcowego krążka polerskiego lub filcu z nakładką flex i wiertarki polerować powierzchnię. Ważne, by obroty wiertarki nie przekraczały 600 obrotów na minutę. Polerowanie szkła można także wykonać przy użyciu profesjonalnych polerek mechanicznych. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, powinno się polerować rysę równomiernie, zataczając małe kółka. Dodatkowo zaleca się także wypolerować obszar wokół rysy. Ważne, by nie zatrzymywać się zbyt długo w jednym miejscu, gdyż może to doprowadzić do powstania wgłębienia na powierzchni szyby. Uwaga! Najlepsze efekty uzyskuje się, gdy rysa jest niewyczuwalna pod paznokciem. Opakowanie 100g tlenku ceru wystarcza na wypolerowanie około 6 szyb samochodowych.

Tlenek ceru do polerowania szyb

Do polerowania szkła pragniemy zarekomendować Państwu wysokiej jakości krążek polerski o średnicy 80mm, który posiada wiele pozytywnych opinii wśród specjalistów. Produkt ten, wykonany z oryginalnego, twardego filcu. nie poddaje się naciskowi tak łatwo, jak tanie nakładki filcowe. Jeśli rysa jest większa, polecamy profesjonalne zestawy polerskie dostępne w naszym sklepie z narzędziami szklarskimi. Dzięki MyGlass usuwanie rys na szkle jeszcze nigdy nie było tak proste!

Gdzie kupić tlenek ceru?

Zastanawiasz się gdzie kupić tlenek ceru? Możesz przyjechać do nas lokalnie Zadzwoń dziś lub zamówić wysyłkowo.