Przyssawki na pompkę

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

1 567,00  brutto
2 017,00  brutto
429,00 617,00  brutto
467,00 825,00  brutto
2 830,00  brutto
957,00 1 393,00  brutto
870,00  brutto
3 635,00  brutto
750,00  brutto
364,00  brutto
Brak w magazynie
901,00  brutto
Brak w magazynie

Przyssawki na pompkę

Producenci oferują wiele rodzajów narzędzi, które znacznie upraszczają pracę w zakładzie szklarskim. Codzienne zadania mogą być wykonywane dużo sprawniej i szybciej, jeśli tylko zakupi się odpowiedni sprzęt. Przyssawki na pompkę wykorzystują zjawisko próżni, by umożliwić wygodny i bezpieczny transport tafli szkła. To niezwykle ważny przyrząd, przydatny nie tylko przy przenoszeniu szyb, ale także gładkich płyt z plastiku, metalu czy marmuru.

Wysokiej jakości pompka gwarantuje dobrą przyczepność. Przyssawki stosowane się przeważnie na powierzchniach płaskich, szczególnie wtedy, gdy potrzebne są duże siły podtrzymujące. Dużym plusem jest możliwość regulacji siły ssania – wystarczy wielokrotnie pociągnąć za rękojeść pompy. W każdej chwili można wykonać dodatkowe pompowanie, jeśli zachodzi taka potrzeba. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że przyssawki płaskie są w niedużym stopniu narażone na zmiany kształtu, a także cechują się wysoką dokładnością przy zastosowaniu pozycjonowania.

Narzędzie na każdy montaż

Nasz sklep oferuje przyssawki na pompkę, które różnią się między sobą właściwościami. Uwzględniając specyfikę produktu, można dokonać trafniejszego wyboru, który sprawi, że przyrząd będzie spełniał wszystkie stawiane przed nim wymagania. Cechą, która szczególnie interesuje klientów jest nośność – w zależności od potrzeb, należy wybrać taki model, który będzie w stanie unieść szkło o określonym ciężarze i wymiarach.

Powinno się zwrócić uwagę również na wagę samej przyssawki – można znaleźć lżejsze przyrządy, które równie dobrze sprawdzą się przy przenoszeniu szyb. Różnica wynikająca z wagi, często opiera się na tworzywie, z jakiego zostało wykonane narzędzie. Metalowe elementy zazwyczaj są trwalsze i bardziej solidne, jednak znacznie cięższe. Inną cechą, którą powinno się uwzględnić jest przeznaczenie przyrządu. W naszym sklepie oferujemy różnorodne warianty przyssawek na pompkę - od produktów przystosowanych do pracy ze szkłem giętym, po przyssawki podwójne, mogące dokładnie złapać aż dwie tafle szkła. Prezentujemy także zestawy, które oprócz przyrządu zawierają poręczną walizkę i ciśnieniomierz.

Pozycje w naszym sklepie różnią się między sobą również kształtem tarczy gumowej – są dostępne tradycyjne owalne formy lub przyssawki o podłużnym i wąskim korpusie. Kolejną z właściwości, kategoryzującą produkty, jest forma uchwytu – najczęściej spotykane warianty to podłużna lub przypominająca literę T rękojeść. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.