Śruby do szkła


Śruby do szkła

Montaż dużych szklanych tafli nie jest prostym zadaniem. Przy wymagających zleceniach potrzebne są specyficzne elementy, dzięki którym mocowanie będzie znacznie prostsze, a cały efekt bardziej estetyczny. Nasza firma stworzyła dla klientów możliwość nabycia profesjonalnych śrub do balustrad. W naszym asortymencie wszyscy świadczących usługi szklarskie znajdą zarówno narzędzia montażowe do mocowanie punktowego, jak i rotule i śruby do balustrad bezramowych. Dzięki wykonaniu z najlepszej jakości materiałów, każdy z produktów cechuje się wysoką odpornością na negatywne działanie warunków atmosferycznych. Stal nierdzewna nie tylko wyróżnia się trwałością, ale także pięknie zdobi nowoczesne wnętrza. Satynowy połysk sprawia, że pomieszczenie zyskuje elegancki i oryginalny wystrój. Żadnemu szklarzowi nie może zabraknąć narzędzi montażowych do mocowań punktowych, które znacznie ułatwiają i przyspieszają pracę. Dostępne są w różnych wielkościach, dzięki czemu dopasowują się do wielu wymiarów. Rotule do szkła umożliwiają precyzyjne mocowanie tafli – produkty z dystansem pozwalają wykonać montaż w określonym odstępie od powierzchni, do której są przymocowywane. Nasz sklep oferuje szeroki wybór rodzajów i rozmiarów śrub do balustrad, dzięki czemu klienci mogą wybrać produkty dostosowane do ich potrzeb. Stal nierdzewna, z której wykonywane są produkty, to materiał dobrej jakości, wyróżniający się trwałością. Inwestując w profesjonalne śruby do balustrad, nasi klienci mają pewność, że akcesoria będą pełnić swoją funkcję przez wiele lat. Satynowe wykończenie sprawia, że cała konstrukcja zyskuje nowoczesny i minimalistyczny charakter. Decydując się na zakup, warto zwrócić uwagę na wymiary produktu – każda pozycja różni się parametrami, przez co pozwala na zamontowanie szkła o innej grubości. Zakres regulacji i średnica także należą do wartości, którymi należy się kierować podczas zakupów. Wszystkich, którzy poszukują solidnych śrub do balustrad, zapraszamy do naszego sklepu.

Śruby do szkła są doskonałym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy poszukują sposobu na estetyczne mocowanie szyby, umożliwiające jednocześnie późniejsze zmiany lokalizacji tafli, np. wskutek przeprowadzki. Jest to szczególnie ważne, kiedy śruby mają służyć do montażu elementów ze szkła takich jak szyldy czy lustra.

Charakterystyka śrub

  • Przyklejanie szkła bezpośrednio do ściany, choć niewidoczne, nie zawsze jest jednak praktycznym sposobem jego mocowania. Często bowiem okazuje się, że po jakimś czasie taflę szkła trzeba przewiesić w inne miejsce, a odklejenie jej od ściany jest w zasadzie niemożliwe. Aby uniknąć ryzyka uszkodzenia materiału warto zatem zdecydować się na zastosowanie śrub mocujących.Przystosowane do tafli różnej grubości
  • Wytrzymałe
  • Atrakcyjne wizualnie
  • Odporne na działanie czynników atmosferycznych
  • Możliwość wyboru spośród wielu wzorów

Najwyższa jakość wykonania

Proponowane przez nas śruby do szkła są przystosowane do montażu tafli o różnej grubości. Dzięki wykonaniu z najwyższej klasy materiałów (przede wszystkim stali nierdzewnej, ale też mosiądzu czy aluminium), śruby te doskonale się prezentują oraz – co bardziej istotne – charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością. Decydując się na ten sposób mocowania tafli mają Państwo pewność, iż pozostanie ona w pełni stabilna.

Pełna dowolność

W asortymencie znajdziecie Państwo śruby przystosowane do mocowania luster, szyldów, balustrad oraz ekranów szklanych. Produkty te – w zależności od przeznaczenia – występują w różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu z łatwością wybiorą Państwo te z nich, które najlepiej wpasują się w Państwa gust oraz potrzeby. W zależności od podjętych przez Państwa decyzji śruby mogą pozostawać niemal niewidoczne bądź też mogą stać się dodatkową ozdobą tafli.