Chemia do polerowania

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

169,00  brutto
69,00 487,00  brutto
237,00  brutto

Chemia do polerowania

Velox Polisan 2 nr kat. 5007903

717,00  brutto
Brak w magazynie
47,00 177,00  brutto

Chemia do polerowania

Chcąc uzyskać efekt gładkiej tafli, można skorzystać ze specjalnych preparatów przeznaczonych do usuwania rys i innych uszkodzeń. Cały proces pozbywania się niewielkich zadrapań i polerowania szkła nie należy do najłatwiejszych. Wymaga wiele czasu i odpowiedniej techniki, która pozwoli uzyskać pożądany efekt, zamiast zepsuć szklaną powierzchnię. Za pomocą środków chemicznych możliwe jest znacznie prostsze rozwiązanie problemu. Nasz sklep oferuje wiele produktów, które z łatwością usuną rysy i uszkodzenia.

Jakie korzyści płyną z używania mleczka polerskiego?

Mleczka polerskie są wygodnymi w użyciu preparatami, dostosowanymi do potrzeb klientów. Nie wymagają fachowego przygotowania, dlatego można używać ich także w domowym zaciszu. Prosta aplikacja sprawia, że cały proces przebiega bezproblemowo i niezwykle szybko.

Opakowany w butelkę płynny związek minerałów tlenku ceru pozwala osiągnąć świetny połysk za pomocą filcu lub obrotowej polerki do szlifowania. Sposób użycia jest bardzo prosty, a płyn bardzo łatwo rozprowadza się po powierzchni. Prosty skład nie zawiera dodatkowych olejów, sztucznych wypełniaczy czy chemicznych środków czyszczących, dzięki czemu mleczka polerskie są bezpieczne zarówno dla użytkowników, jak i środowiska. Wyróżniają się wysoką wydajnością i są w stanie usunąć defekty takie jak zadrapania, plamki po wodzie czy znaki wirowania.

Jakich innych produktów można użyć?

Poza mleczkami oferujemy także pastę do usuwania zanieczyszczeń renomowanej firmy Bohle, przeznaczoną do usuwania zabrudzeń ze szkła, takich jak osady, rdza. Kolejnym produktem jest kostka przeznaczona do polerowania oraz matowania, świetnie nadająca się do różnego rodzaju powierzchni od drewna, przez papier i gumę a na metalu kończąc.

Do czego stosować chemię do polerowania?

Produkty dostępne w Glass24 doskonale sprawdzą się przy czyszczeniu wielu rodzajów szkła, jak i innych powierzchni gładkich. Okna w budynkach, szyby samochodowe, szklane elewacje to tylko niektóre przedmioty, z którymi poradzą sobie detergenty. Szkło izolacyjne, refleksyjne czy lustra to powierzchnie, na które bez obaw można aplikować preparaty.

Niezawodne do polerowania i usuwania rys

Preparaty chemiczne mogą stanowić świetne uzupełnienie zestawu do polerowania – wraz z produktami bazującymi na tlenku ceru efektownie uporają się z nieestetycznymi rysami czy drobnymi zadrapaniami. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem specjalistów.