Uszczelki magnetyczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9


Uszczelki do kabin prysznicowych magnetyczne

Nieszczelność kabiny prysznicowej to kłopot, z którym boryka się wielu posiadaczy natrysków. Właściwe zabezpieczenie kabiny ma bowiem ogromny wpływ na komfort jej użytkowania. Dla wygody warto zatem zamontować uszczelkę, która zabezpieczy kabinę przed przeciągami, a łazienkę przed wydostającą się wodą.

Charakterystyka uszczelek do kabin prysznicowych magnetycznych

  • Niemal niewidoczne
  • Możliwość przycięcia na wymiar
  • Odporne na wilgoć i działanie promieni słonecznych
  • Możliwość dopasowania do grubości szkła
  • Do wyboru na różne kąty otwierania
  • Łatwe do montażu
  • Antybakteryjne
  • Długość do 2,5 m
  • Uszczelki do kabin prysznicowych samoprzylepne

Znakomita jakość uszczelek do kabin prysznicowych magnetycznych

Uszczelki do kabin prysznicowych wykonane są z przezroczystego silikonu, dzięki czemu odznaczają się wyjątkową wytrzymałością na działanie wody oraz światła słonecznego. Doskonała jakość uszczelek sprawia, że osoba znajdująca się pod natryskiem jest chroniona przed nieprzyjemnymi powiewami zimnego powietrza. Gwarantuje również, iż woda spływająca po ściankach nie wydostanie się poza kabinę, co znacznie redukuje konieczność wycierania podłogi po ukończonej kąpieli. Oprócz znakomitego wykonania, uszczelki silikonowe wyróżnia także ich przezroczystość sprawiająca, iż pozostają one niemal niedostrzegalne i doskonale współgrają z konstrukcjami szklanymi. Dyskretna prezencja tego elementu koresponduje z delikatnością kabiny prysznicowej, nie wpływając negatywnie na jej estetykę.

Pełna dowolność w stosowaniu uszczelek do drzwi prysznicowych magnetycznych

W zależności od Państwa potrzeb, proponujemy Państwu uszczelki prysznicowe zwykłe; używane zwykle do uszczelniania krawędzi szkła, stykającej się z podłogą lub ścianą oraz magnetyczne, stosowane najczęściej między dwoma elementami szklanymi (np. między ścianką a drzwiami kabiny natryskowej). Uszczelki do drzwi prysznicowych magnetyczne mają długość do 2,5 metra i mogą być przycinane na dowolny wymiar, co pozwoli Państwu łatwo dopasować je do posiadanej kabiny prysznicowej. Ponadto dostępne w asortymencie uszczelki przystosowane są do montażu przy tafli o różnej grubości, dzięki czemu będą odpowiednie do większości standardowych natrysków.