Listwy montażowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

617,00 847,00  brutto
400,00 500,00  brutto
300,00  brutto
290,00  brutto
300,00  brutto
317,00 417,00  brutto
199,00  brutto
299,00  brutto
415,00 597,00  brutto
87,00  brutto

Listwy montażowe

Uszczelki do profili FIXD

15,00 15,01  brutto
15,01  brutto
15,00  brutto
15,00 15,01  brutto
15,00 15,01  brutto
19,00  brutto
6,00 15,00  brutto
15,00  brutto

listwy montażowe

Listwy montażowe do szkła

Oferta listew montażowych to przede wszystkim wysoka jakość i różnorodność. Modele dostępne w sklepie różnią się nie tylko budową, długością, ale także materiałem oraz kolorem wykończenia. W opisach poszczególnych modeli znajdują się rysunki techniczne, przedstawiające przybliżony wygląd oraz wymiary poszczególnych listew montażowych do szkła.

8 powodów dlaczego listwy zyskały uznanie wśród montażystów

Listwy montażowe do szkła chętnie są używane w pracach budowlanych. Pytanie dlaczego znalazły takie uznanie wśród montażystów? Powodów jest kilka. Oto one:

  1. Listwy montażowe pozwalają szybko zamontować szkło
  2. Profile montażowe nie wymagają otworowania w szkle
  3. Listwy do szkła pomagają skompensować krzywiznę ścian
  4. Profile do ścianek szklanych wyglądają bardzo estetycznie
  5. Listwy do kabin prysznicowych są odporne na działanie korozji
  6. Profile do montażu szkła w kuchni pozwalają na zamontowanie szkła w jednym kawałku
  7. Listwy do szkła w kuchni można wyposażyć w oświetlenie led
  8. Listwy montażowe można montować w kafle (wmurowywać) (FixS, FixD, FixSG)

Jaką listwę wybrać?

Spośród dużej ilości dostępnych na rynku listew montażowych do szkła ciężko jest dobrać odpowiednią do swoich potrzeb. Na przeciw wychodzi oferta naszego sklepu, w której zadbaliśmy aby każda prezentowana listwa opisana była dodatkowo gdzie można ją wykorzystać. Najpopularniejsze zastosowania listew montażowych do szkła to:

Listwy montażowe do ścianek szklanych

Ścianki szklane to ciężkie elementy nośne. Bezpieczeństwo ścianki zależy od elementów montażowych. Przy montażu tak ważnej konstrukcji wygodne jest używanie mocnych listew. Polecamy używanie listwy DRM, ponieważ jest ona samozamykająca. Skręcenie śrub pozwoli nam ustabilizować płyty w trakcie montażu.

Listwy do mocowania luster

Listwy wykorzystywane do sal fitness i szkół tańca. Osoba wynajmująca pomieszczenie do takiego przeznaczenia często inwestuje sporo pieniędzy w wyposażenie. Niejednokrotnie zmiana lokalizacji wiąże się z wysokimi kosztami montażu nowych luster. Jednak czy zawsze musi tak być? Nie! Specjalne listwy do luster umożliwiają bezpieczne zamontowanie i demontowanie zwierciadeł. Oprócz tej znakomitej funkcjonalności listwy do luster wyglądają estetycznie i nowocześnie. Montaż luster na tych listwach przebiega bardzo szybko.

Listwy do mocowania kabin prysznicowych

Bardzo popularne są konstrukcje kabin czy parawanów z wykorzystaniem listwy. Dużą zaletą jest bark konieczności wykonywania otworów w przygotowanym szkle. Dodatkowo mamy możliwość wmurowania listwy w podłogę. Wykonana w ten sposób kabina to przejaw nowoczesności, gdyż schowane są wszystkie elementy kontrakcyjne, widzimy tylko samą taflę grubego szkła.

Gdzie stosuje się listwy montażowe do szkła?

Listwy do szkła umożliwiają instalację ciężkich i wysokich przeszkleń. Dostępne w naszym sklepie są listwy do mocowania na dolnej lub na górnej krawędzi. Listwy montażowe do szkła utrzymują taflę z bardzo dużą siłą, co zmniejsza praktycznie do zera ryzyko wysunięcia się jej. Znajdują one zastosowanie w galeriach handlowych do mocowania balustrad szklanych. Coraz częściej używa się listew montażowych w nowoczesnych biurach z przeszklonymi ścianami. Jednak to nie wszystko, coraz częściej po listwy do montażu ścianek szklanych sięgają projektanci urządzający, zyskujące ostatnio na popularności, przestrzenie loftowe. Warto wspomnieć także o ostatnim hicie jakim są kabiny prysznicowe typu walk-in, do konstrukcji których także wykorzystywana jest ścianka szklana montowana w listwie montażowej. Wymienione zastosowania listew montażowych do szkła stanowią oczywiście tylko czubek góry lodowej.

Kiedy pojawiają się pytania odnośnie listew montażowych do szkła

Jeśli okaże się, że w opisie produktu lub rysunku technicznym znajdzie się coś niezrozumiałego, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi technicy czekają na Państwa pytania i chętnie udzielą na nie satysfakcjonujących odpowiedzi. Jako firma na co dzień pracująca ze szkłem sami używamy proponowanych w naszym sklepie produktów do montażu. Produkty nie tylko mają potwierdzoną wysoką jakość ale także zapewniają estetyczny wygląd montowanych elementów szklanych.