Przyssawki pojedyncze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

303,00 363,00  brutto
307,00  brutto
169,00 207,00  brutto
Brak w magazynie

Przyssawki pojedyncze

Przyssawka do szyb akumulatorowa

2 140,00  brutto

Przyssawki pojedyncze

Jeśli zakład chce oferować profesjonalne usługi i wysokiej jakości serwis, jego pracownicy muszą polegać na niezawodnych narzędziach, które pomagają efektywnie realizować każde zlecenie. Dzięki produktom z naszego sklepu, codzienne wyzwania nie będą już stanowić problemu – fachowy sprzęt zadba o optymalizację pracy, a pośrednio także o finanse właściciela. Zakup pojedynczej przyssawki do szkła to inwestycja, która zwróci się bardzo szybko – często zakłady wykonują drobne zlecenia, przy których potrzebne są narzędzia ułatwiające bezpieczny transport szkła.

Przy montażu, pracując na tak delikatnym tworzywie, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na zagrożenia – podczas przenoszenia, przyssawki do szkła ułatwiają cały proces, gwarantując ochronę, wygodę i stabilność. Oferujemy różnorodny asortyment, dzięki czemu mogą Państwo wybrać właściwą przyssawkę pojedynczą spośród wielu dostępnych propozycji – w sklepie znajdują się między innymi, cenione za solidność i trwałość, produkty niemieckiego producenta Bohle. Warto zwrócić uwagę na charakterystykę wybranej przyssawki – różnią się one materiałem, z którego zostały wykonane, średnicą czy możliwym udźwigiem. Ten rodzaj przyssawek sprawdzi się przy pracy ze szkłem niedużych rozmiarów, ale może być także z powodzeniem wykorzystywany w domowym zaciszu, na przykład podczas majsterkowania. Produkty służą nie tylko do pracy ze szkłem – inne tworzywa sztuczne, takie jak metal, plastik, polerowany kamień czy lakierowane drewno, również mogą być przenoszone dzięki przyssawkom.

Jako nieodłączny element pracy każdego szklarza, przyssawka pojedyncza jest przydatnym narzędziem w każdym zakładzie – ułatwia pracę, a także dba o bezpieczeństwo podczas montażu, ponieważ pozwala uniknąć ewentualnego rozbicia szyby. Nasza firma oferuje profesjonalny sprzęt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta – zajmujemy się szkłem od wielu lat i doskonale zdajemy sobie sprawę, czego potrzebuje każda firma w tej branży.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniej przyssawki i rozwieją wszelkie wątpliwości.