Montaż szkła


Montaż szkła

W naszej ofercie staramy się zawrzeć wszystko to, co niezbędne jest do codziennej pracy jako szklarz. Kategoria montowanie szkła to zbiór akcesoriów oraz narzędzi szklarskich, które towarzyszą pracownikom każdego zakładu szklarskiego.

Szeroki wybór szpachli do szklenia znacznie ułatwi pracę przy wymianie szyb lub dokonywaniu poprawek. Znajdą tu Państwo także podstawowe narzędzia budowlane takie jak młotki, śrubokręty lub rolki do montażu uszczelek.

Kitowniki dostępne w naszym sklepie, to produkty najwyższej jakości stworzone specjalnie do prac szklarskich. Gama produktowa oferuje te przedmioty w różnych wymiarach oraz kształtach. Nie jest to jednak jedyny podział. Dostępne są również kitowniki z różnymi uchwytami, tak aby każdy mógł wybrać ten materiał, z którym mu się najlepiej pracuje. Oferujemy także kit szklarski do szklenia okien w metalowych profilach. Prezentujemy Państwu także wyciskacze do silikonów i akrylu.

W naszej ofercie znaleźć można także gotowe zestawy mocowań do luster. Są one niewidocznie umieszczone za lustrem oraz w łatwy sposób można takie lustro zdemontować.

Bogata oferta bloczków dystansowych stanowi duże udogodnienie dla szklarzy. Pozwalają one na separację szkła, zapewniając idealne rozwiązanie dla osób ceniących odpowiednią prezencję tafli.

Przydatnym narzędziem są nożyce do cięcia uszczelek, pozwalające na dowolne docięcie uszczelki w zależności od potrzeb.

Poza tym w naszej ofercie znajdą Państwo również elementy montażowe takie jak kołki rozporowe oraz kotwy chemiczne do montowania prętów gwintowanych i zbrojeniowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji.