Dyski do polerowania

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

1 570,00  brutto
19,00 670,00  brutto
35,00  brutto
137,00  brutto

Dysk polerski

Obróbka szkła przy szlifowaniu wykańczającym może być łatwiejsza dzięki dyskom polerskim. Trizact stanowi wyjątkowy materiał ścierny, którego struktura złożona jest z tysięcy trójwymiarowych piramid o mikroskopijnym kształcie. To rewolucyjne tworzywo pozwala na obróbkę wielu rodzajów materiałów - od szkła, po stal czy tytan.

Czym jest Trizact?

To unikatowy materiał ścierny zbudowany z mikroskopijnych piramidek. Każda piramidka została wytworzona w procesie mikroreplikacji i uformowana z wielu ziaren, które zapewniają precyzyjne ścieranie dzięki dokładnemu ułożeniu warstwa po warstwie każdego elementu. Podczas pracy z dyskiem, kolejne piramidki ścierają się, by pokazać nowe, ostre ziarna, aż do samych podstaw trójkształtnych brył.

Dlaczego dyski polerskie Trizact są lepsze od tradycyjnych?

Dyski do polerowania Trizact ulegają znacznie wolniejszemu zużyciu za sprawą unikalnego rozłożenia ilości piramid – ich ilość przypadająca na określoną jednostkę powierzchni jest znacznie większa niż w przypadku tradycyjnych materiałów. Dyski Trizact pracują znacznie dłużej od tradycyjnych materiałów nasypowych. Rewolucyjna konstrukcja dysku sprawia, że materiał nie zapycha się, a także generuje niewielkie ilości ciepła, przez co ułatwia pracę. Największa wydajność osiągana jest przy małym nacisku, dzięki czemu wymagana jest niewielka ilość siły włożonej w pracę.

Jak osiągnąć najlepszą wydajność skrawania dyskami polerskimi Trizact?

Aby osiągnąć jak najlepszą jakość skrawania należy używać niewielkiego nacisku. Przekłada się to na mniejszą ilość wydzielanego ciepła, mniejsze zużycie materiału ściernego oraz mniejsze zmęczenie pracownika zatrudnionego do szlifowania.

100% satysfakcja z zakupu

Produkty dostępne w Glass24 są bardzo wydajne, przez co pozwalają uniknąć niepotrzebnych wydatków. Decydując się na zakup poszczególnych elementów, warto brać pod uwagę jego parametry – gradacja czy średnica mogą się różnić, w zależności od specyfiki produktu. Krążki wyróżniają się także kolorem – pomarańczowy, zielony czy niebieski to opcje, na które mogą zdecydować się klienci. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom większych zakładów szklarskich, stworzyliśmy możliwość zakupu całych opakowań dysków do polerowania. W ofercie znajdują się komplety liczące 50 sztuk produktu, w różnych wariantach. Profesjonalne dyski do polerowania sprawdzą się także w obróbce stopów niklu, kobaltu czy chromu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!