Filce nasadki zamienne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

90,00  brutto
25,00  brutto

Filce nasadki zamienne

Filc polerski 3M 09376 76mm

19,00 197,00  brutto
470,00  brutto
270,00  brutto
237,00 849,00  brutto
30,00  brutto

Filce nasadki zamienne

Uchwyt gumowy S-A-W nr kat. 5300906

230,00  brutto

Filce nasadki zamienne

Uchwyt gumowy S-A-W nr kat. 5300907

205,00  brutto

Filc polerski i nasadki do polerowania

W Glass24 nie brakuje produktów, bez których każdy zakład szklarski nie poradziłby sobie podczas codziennych realizacji. Rysy i zadrapania mogą powstać w wyniku wielu zdarzeń, dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Filce polerskie i nasadki to jedno z najskuteczniejszych sposobów na usunięcie niepożądanych defektów. Drobne uszkodzenia mogą zdarzyć się również w domu, dlatego z preparatów dostępnych w sklepie z łatwością mogą korzystać także osoby, które na co dzień nie mają styczności z pracą wykonywaną w zakładach szklarskich.

Czym jest filc polerski?

Filc polerski to specjalne akcesorium, które używane jest do obróbki różnych rodzajów powierzchni. Uniwersalność produktu pozwala na właściwe polerowanie powierzchni takich jak np.: drewno, stal, tworzywa czy kamień lub szkło. Znajduje zastosowanie w pracach wykończeniowych, gdyż pozwala na uzyskanie gładkiej i wypolerowanej powierzchni. Filc polerski umożliwia precyzyjne oszlifowanie powierzchni elementu, dzięki czemu praca jest przyjemna a efekty pozostają na długi czas.

Jak wykorzystać filc polerski do usuwania rys ze szkła?

Filc polerski sprawdzi się w wielu przypadkach – można wykorzystać go przy szybach samochodowych, okiennych czy lustrach. Usunięcie rysy wcale nie jest trudnym zadaniem, jeśli zaopatrzy się w profesjonalne akcesoria. Zarówno szkło zwykłe, jak i hartowane może być poddawane procesowi polerowania. Filc polerski należy stosować wraz z tlenkiem ceru, dostępnym w formie proszku, jak i sprayu w naszym sklepie. Po nałożeniu masy powinno się za pomocą wiertarki rozpocząć polerowanie filcem.

W jaki sposób poprawnie wypolerować szkło?

Co prawda usuwanie rys i polerowanie są dość prostym zadaniem. Stwierdzenie to jest prawdziwe jedynie jeśli wykonujemy powyższe czynności zgodnie z zaleceniami. Równomierne polerowanie sprawi, że szyba będzie wyglądać jak w dniu zakupu. By cieszyć się taflą w praktycznie nowym stanie, należy nie pomijać obszaru wokół rysy. Bardzo ważne jest, aby nie polerować powierzchni przez dłuższy czas w tym samym miejscu. Takie działanie może doprowadzić do powstania efektu soczewki, czyli niepożądanego wgłębienia.

Co jeszcze można wykorzystać do polerowania?

W ofercie znajdą Państwo również gumowe tarcze z rzepem oraz gąbki dystansowe. Mając na uwadze przede wszystkim zadowolenie klientów, stale poszerzamy asortyment o nowe pozycje i staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zakupów!