Lustra ochronne


Lustra ochronne

Lustra oprócz swojego najsłynniejszego zadania, czyli umożliwiania przeglądania się w nim, oferują dużo więcej. Kategoria lustra ochronne przedstawia szeroką gamę wszelkiego rodzaju luster, które mają za zadanie zapewnić szeroko pojęte bezpieczeństwo. Lustro, dzięki swym odbijającym właściwościom są nie tylko w stanie uchronić nas przed czymś, ale także pomóc w wielu sytuacjach.

Swoje zastosowanie lustra odnajdują w sklepach, gdzie zapewniają bezpieczeństwo przy kasach, a także umożliwiają pracownikom kontrolę trudno dostępnych miejsc. Lustra sklepowe dostępne w naszej ofercie spełniają wszystkie niezbędne wymagania, aby mogły być używane właśnie w takiej formie.

Kolejnym zastosowaniem tego materiału mogą być lustra magazynowe, które oprócz zapewnienia bezpieczeństwa, pomagają także przy wszelkiego rodzaju przemieszczaniu się np. wózkami widłowymi. Dzięki odpowiedniemu wygięciu lustra można uzyskać kąty widzenia od 90 do nawet 360 stopni. Lustra magazynowe posiadają także zróżnicowane mocowanie. Lustra te mogą być zamontowane pionowo, poziomo, jak i na specjalnych łańcuchach.

W naszej ofercie można również znaleźć lustra drogowe. Produkty te często widzimy na drogach, a w szczególności przy wyjazdach z dość ograniczoną widocznością. Lustra te mają za zadanie zwiększyć pole widzenia kierowcy podczas wyjeżdżania z posesji lub drogi podporządkowanej na bardziej ruchliwą drogę. Często widoczność jest ograniczona przez budynki lub roślinność, dlatego właśnie lustra drogowe są tak bardzo potrzebne.

W naszym sklepie dostępne są również lustra przemysłowe, a także wielofunkcyjne lub specjalne. Każde z nich ma do spełnienia określone zadanie. Dzięki odpowiedniemu uwypukleniu każde z luster posiada inne parametry przez co zakres ich możliwości jest nieograniczony. Oferowane przez nas lustra spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi propozycjami oraz ich parametrami, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, pozostajemy do dyspozycji.