Rysy na szkle głębokie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

2 500,00 
5 470,00  brutto

Rysy na szkle glębokie

Niezależnie czy zajmujesz się szkłem zawodowo czy nie - jedno jest pewne problem rys jest ogromny!

Profesjonalny zestaw do usuwania głębszych zarysowań jest uzupełniony o specjalne pasty polerskie. Rys głębokich pozbywa się za pomocą specjalistycznych past wchodzących w prosty 4 krokowy plan usuwania rys.

Głębokie usuwanie zarysowań w 4 krokach:

  1. Zeszlifuj powierzchnię głowicą szlifierską "Scratch Away ø25 mm red" oraz pastą "Scratch Away black" aby uzyskać taką samą głębokość jak rysa. Zrób to przy użyciu SAW360 z prędkością ustawioną na 1
  2. Wymagana jest metalowa tarcza szlifierska "Scratch Away ø50 mm" oraz pasta polerska "Scratch Away heavy red" aby wyrównać różnicę głębokości. Zrób to przy użyciu SAW360 z prędkością ustawioną na 3.5
  3. Potrzebna będzie ta sama metalowa tarcza lecz z pastą "Scratch Away medium pink" aby jeszcze dokładniej wyrównać różnicę głębokości. Zrób to przy tych samych ustawieniach.
  4. Wymagana jest tarcza do polerowania szkła "Scratch Away ø50 mm" aby wypolerować całą powierzchnię. Kontynuuj na tych samych ustawieniach.

Jeżeli zainteresował Cię temat i chcesz się zagłębić w temacie proponujemy przeczytanie wpisu na naszym blogu, link znajduje się poniżej, miłej lekutury.

>>BLog<<