Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

620,00  brutto
620,00  brutto
37,00  brutto
48,00  brutto
7,70  brutto
Brak w magazynie

Okucia do gablot szklanych

Gabloty szklane są głównie stosowane do ukazywania różnego typu eksponatów lub produktów. W ofercie naszego sklepu znaleźć można okucia do szklanych gablot. Są to kompletne zestawy do montażu gablot szklanych, zawierające wszystkie niezbędne elementy. Nie trzeba więc się martwić o potrzebę znalezienia oraz dokupienia jakiegoś brakującego elementu gabloty. Wszystkie prezentowane elementy i komplety wykonane są z najwyższej jakości materiału.

Co wchodzi w skład typowego kompletu okuć do gabloty szklanej?

Komplety dostępne na naszej stronie służą do montażu systemu przesuwnego gabloty szklanej. W ofercie znajdą Państwo aż trzy modele gablot. Główne elementy systemu przesuwnego gabloty szklanej stanowią:

 1. Prowadnica górna - profil w kształcie litery E o długości 2 m
 2. Górne prowadzenie szkła - prowadzenie montowane na górną krawędź szkła, zapewnia płynne prowadzenie szkła w profilu górnym
 3. Prowadnica dolna - profil dolny, o długości 2 m i kształcie litery C
 4. Szyna - Profil dolny w kształcie H, przeznaczony do systemów przesuwnych, długość 2 m
 5. Uszczelka - do zamocowania szkła w profilu dolnym
 6. Wózek - wózek z rolką pozwalający na płynne przesuwanie szklanych drzwi gabloty
 7. Zaślepka końcowa - Eleganckie wykończenie profilu dolnego systemu

Poza podstawowymi elementami systemów przesuwnych gablot szklanych proponujemy także ozdobne i praktyczne akcesoria takie jak np.: uchwyty do drzwiczek, zamki czy blokady do zamka.

Gdzie stosowane są okucia do gablot szklanych?

 • Gabloty sklepowe
 • Gabloty wystawowe
 • Meble muzealne
 • Gabloty targowe
 • Gabloty na puchary / medale

W jaki sposób można ulepszyć swoją gablotę?

Stosunkowo, dostępne komplety okuć do systemów, pozwalają na złożenie w pełni funkcjonalnej gabloty szklanej. Mimo to, po zamontowaniu szklanych drzwiczek oraz całego systemu, można pokusić się o zamontowanie zamka. Dzięki temu wartościowe rzeczy przechowywane w gablocie będą znacznie bezpieczniejsze. Takie rozwiązanie zagwarantuje, że dostęp do wnętrza gabloty będą miały tylko osoby upoważnione.

Inną przydatną innowacją może być dopasowanie półek. Często zdarza się, że puchar czy też inny przedmiot nie mieści się na półce w gablocie, można wtedy odpowiednio skrócić część półek. Dzięki temu cała zawartość gabloty będzie wyglądać estetycznie mimo różnych wymiarów przechowywanych przedmiotów.

Ostatnim pomysłem na zmodyfikowanie gotowej gabloty szklanej jest montaż oświetlenia. Podświetlić można same półki jak i boki gabloty nadając całości ciekawy efekt.

W razie pytań odnośnie gablot szklanych

W przypadku wątpliwości lub pytań odnośnie oferowanych produktów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasi wykwalifikowani pracownicy postarają się rzeczowo odpowiedzieć na każde pytanie potencjalnego klienta.