Pasy bezkońcowe


Pasy bezkońcowe

Pasy bezkońcowe to niezwykle przydatne narzędzia służące do maszynowej obróbki szkła. Dzięki różnorodnej ziarnistości nadają się do wielu rodzajów materiału. Pasy ścierne dostępne w naszym sklepie pochodzą od renomowanych europejskich producentów, co gwarantuje najwyższą jakość produktów. Oferujemy pasy karborundowe, diamentowe oraz korkowe. Każde z nich ma specjalne cechy, które każdy szklarz z pewnością wykorzysta.

W naszej ofercie można znaleźć pasy bezkońcowe różnych wymiarów. Sprawia to, że nasza oferta jest otwarta dla każdego, ponieważ każdy nasz klient jest w stanie znaleźć odpowiedni wymiar oraz ziarnistość dla swoich potrzeb. Nie zamykamy się jednak tylko na produkty dostępne w naszej ofercie. Dzięki długotrwałej współpracy z producentami, jesteśmy w stanie sprowadzić wiele innych pasów na specjalne życzenie klienta. Wystarczy tylko skontaktować się z nami oraz opisać poszukiwany produkt, a nasi specjaliści dokładnie będą wiedzieli, co należy z tym zrobić.

Taśmy ścierne wykorzystywane są w naprawdę wielu branżach, dlatego czasem ciężko jest wybrać odpowiedni pas bezkońcowy do szkła. Nasza współpraca z firmą Bohle – niemieckim producentem akcesoriów – gwarantuje, że oferowane przez nas produkty są dedykowane do pracy ze szkłem. Kupując u nas masz gwarancję, zmniejszenia ryzyka uszkodzenia szkła do minimum. Pasy bezkońcowe dostępne w naszym sklepie to efekt wieloletniej pracy firmy Bohle. Ich wysoką jakość potwierdza również fakt, że są one stosowane przez szklarzy pracujących w naszym zakładzie.