Liniały z przyssawkami

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8


Liniały z przyssawkami

Liniały to urządzenia, które służą do cięcia materiałów. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również liniały z przyssawkami, które umożliwiają stabilizację i unieruchomienie - dzięki oparciu o nie noża wędrującego, liniały nie przesuwają się i nie niszczą szkła. Narzędzia te są wykorzystywane niemal w każdym zakładzie szklarskim, ponieważ pozwalają na wykonanie idealnych cięć wzdłuż tafli szkła.

Oferowane na stronie internetowej Glass24.pl liniały z przyssawkami zapewnią maksymalną precyzję podczas przeprowadzanej obróbki. Specjalnie zamontowane, gumowe ssawki skutecznie trzymają materiał na miejscu. Nasze produkty charakteryzują się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. Liniały z przyssawkami są bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Jeśli życzą sobie Państwo dzielić szkło na kawałki o dowolnie wybranych wymiarach, liniały z przyssawkami znacznie ułatwią pracę. W sklepie Glass24.pl produkty dostępne są w różnych długościach i grubości, co umożliwia dostosowanie przyrządów do oczekiwanych efektów. W naszym sklepie każdy klient znajdzie coś dla siebie. Aby liniały z przyssawkami służyły przez lata i były tak samo skuteczne jak na początku zakupu, Glass24.pl posiada w swojej ofercie elementy zamienne, które zapewniają spowolnienie okresu eksploatacji narzędzi. W razie problemów z wyborem odpowiedniego liniału, zapraszamy do kontaktu z pracownikami poprzez dostępny na stronie formularz. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy w podjęciu decyzji.