Wyświetlanie wszystkich wyników: 6


Speed Cutter - przecinak do szkła

W wyniku połączenia kilku produktów używanych w zakładach do obróbki szkła otrzymaliśmy uniwersalne urządzenie, które zaoszczędzi Państwa czas, koszty i znacznie przyśpieszy proces realizacji zleceń.

Te niesamowite urządzenie marki Bohle, jakim jest Speed Cutter pozwala na eliminację typowe błędy. Urządzenie to służy do szybkiego i łatwego cięcia tafli szkła. Bohle Speed Cutter posiada własny system olejowy, który doprowadza olej do cięcia szkła. Wysokiej jakości urządzenie do cięcia szkła, z bardzo wytrzymałymi kółkami tnącymi, zapewni wysoki komfort w codziennej pracy szklarzy. Oferowane urządzenia dostępne są w różnych wariantach długościowych.

Speed Cutter umożliwia odcinanie prostych pasów w bardzo szybki sposób. Urządzenie jest skonstruowane w taki sposób, aby bez wykonywania wcześniejszych pomiarów móc szybko odciąć fragment, którego się potrzebuje.

Speed Cutter posiada części zamienne, dzięki czemu nie musimy przejmować się żywotnością urzadzenia. W kwestii Speed Cutter’a można liczyć na wymienne głowice tnące oraz kółka prowadzące. W przypadku problemów z doborem odpowiednich przyrządów, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy do wysyłania wiadomości z opisem zapotrzebowania. Sprawdzimy, co możemy zrobić i przedstawimy naszą ofertę.