Wiertła do szkła stożkowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wiertła do szkła stożkowe

Stożek do fazowania zwykły trzpień 0-35 mm

537,00  brutto

Wiertła do szkła stożkowe

Rurowy stożek do fazowania otworów 35 mm

467,00  brutto
967,00 1 047,00  brutto
760,00 770,00  brutto

Wiertła do szkła stożkowe

Stożek do fazowania otworów

564,00  brutto

Wiertła do szkła stożkowe

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wierteł stożkowych do szkła. Wiertła pochodzące od renomowanej firmy Bohle to połączenie wysokiej jakości materiału z niezwykłą precyzją wykoniania. Wiertła służące do tworzenia pogłębianych otworów, nie raz przydały się już naszym szklarzom, dlatego wychodzimy z założenia, że jest to obowiązkowy produkt w naszej ofercie.

Oprócz samych wierteł, w naszym sklepie można znaleźć wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak nakładki czy też osełki. Warto zadbać o prawidłowe obroty wiertarki, aby wiertło nie uległo uszkodzeniu. Odpowiednie naostrzenie wierteł jest również niezwykle ważnym elementem, dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stożki i wszystkie dostępne akcesoria.

W razie jakichkolwiek problemów z wyborem odpowiedniego asortymentu, serdecznie zapraszamy do wysyłania zapytań. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania. Zapraszamy również do naszej siedziby we Wrocławiu, gdzie można obejrzeć nasze wiertła stożkowe oraz pozostałe narzędzia szklarskie.