Wiertła do szkła

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

777,00 1 197,00  brutto
165,00 1 051,00  brutto

Wiertła do szkła

Wiertło do szkła 3mm i 4mm

333,00  brutto

Wiertło do szkła

Wiertło do szkła to podstawowy asortyment na wyposażeniu firmy obrabiającego szkło.

To narzędzie do wykonywania otworów w szkle musi spełniać surowe normy jakościowe, po to aby szkło nie uległo uszkodzeniu.

Starta pieniędzy w momencie używania złej jakości wierteł jest niewspółmierna z różnicą w cenie między słabymi a dobrymi wiertłami.

Oferujemy tylko sprawdzone najlepsze włoskie wiertła do szkła Diamond Drill.

W momencie kiedy niewłaściwym wiertłem zepsujemy formatkę szkła. Cały proces musimy wykonać od nowa.

Tracimy podwójnie czas i materiał. Nigdy różnica w cenie nie zrekompensuje się gdy zakupimy marnej jakości wiertła.

Nie daj się zwabić niskiej cenie wierteł do szkła z Obi czy Castoramy.

Jakie otwornice do szkła?

Profesjonalne otwornice do szkła do obróbki szkła to konstrukcje rurowe. Ich gwint to ½ cala przystosowany do specjalnych urządzeń. Gwint ten jest przelotowy po to aby woda mogła spokojnie chłodzić materiał i wypłukiwać urobek podczas procesu wiercenia.

W przypadku braku mocowania ½ cala można wykorzystać specjalny adapter do zwykłej wiertarki. Adapter do wiercenia posiada specjalne doprowadzenie wody. Wiercenie z adapterem nie zagwarantuje idealnego prowadzenia, posuwu – dlatego rekomendujemy dedykowane wiertarki na ½ cala np. Pico Drill.

Bardzo często wiertła kupujemy parami do wiertarek dwuwrzecionowych. Wiertarki podwójne charakteryzują się mocowaniem dwóch wierteł jednego z góry a drugiego z dołu. Wiąże się to z potrzebą zastosowania identycznych jakościowo narzędzi o powtarzalnej jakości.

Profesjonalne wiertła to elementy z nasypu diamentowego zatopionego na stałe a nie modele wierteł przypominającego zamoczonej szklanki w cukrze drink typu "Cruts”.

Trwałość takich wierteł nasypowych jest beznadziejna. Nasyp odpada przy pierwszym wierceniu.