Zestawy do polerownia

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

4 970,00 5 470,00  brutto

Zestawy do polerownia

Testowy zestaw polerski ROLOC 76mm

294,00  brutto

Zestawy polerskie

Rysy i uszkodzenia na gładkiej tafli szkła bywają bardzo uciążliwe. W zakładach szklarskich przypadki zadrapań zdarzają się znacznie częściej niż w trakcie indywidualnego użytkowania. Zarówno fachowcy, jak i amatorzy mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy, inwestując w zestawy do polerowania, które pomogą skutecznie pozbyć się problemu. Komplety zawierają wszelkie niezbędne akcesoria potrzebne by bezproblemowo przywrócić poprzedni stan powierzchni szklanych. W wygodny i prosty sposób możliwe jest usunięcie powstałych na szybie rys.

Co wchodzi w skład zestawów do polerowania?

Najczęściej w skład zestawu wchodzą:

  • polerka mechaniczna - świetnie sprawdza się do polerowania różnych powierzchni gładkich jak np. kamień. Wygoda pracy zagwarantowana dzięki ergonomicznemu kształtowi, Większość maszyn pozwala ponad to na regulację prędkości obrotowej, aby dostosować tę wartość do aktualnych potrzeb. Nowoczesne modele posiadać mogą dodatkowe zabezpieczenia takie jak: blokada uruchomienia bez akumulatora, kontrola temperatury, zabezpieczenie przeciążeniowe.
  • krążki ścierne - idealne do szlifowania przeróżnych powierzchni od kamienia, przez szkło czy ceramikę aż do metali nieżelaznych. Precyzyjnie i wydajnie wygładza krawędzie tych materiałów, powodując, że obróbka nie jest taka żmudna.
  • filce polerskie - stosowany praktycznie we wszystkich gałęziach przemysłu. W przypadku filcu polerskiego do szkła, wykorzystuje się go w pracach wykończeniowych, mając na celu uzyskanie gładkiej i wypolerowanej powierzchni.
  • podkładka polerska - przeznaczona do polerowania dużych powierzchni. Umożliwia: woskowanie, nakładanie, polerowanie, usuwanie wad.
  • specjalne mleczko - płynny środek na bazie tlenku ceru znacznie ułatwiający żmudną pracę jaką jest polerowanie szkła i usuwanie z niego drobnych zadrapań. Nie zawiera chemicznych środków czyszczących, olejów do oszklenia, czy wypełniaczy. Dzięki temu nadaje się do domowego użytku jak i dla profesjonalistów.

W niektórych kompletach klienci znajdą ściereczki, gąbki czy markery, które pozwolą zachować porządek podczas pracy. W głównej mierze te artykuły służą do ułatwienia pracy poprzez zaznaczenie rysy markerem na szkle, czy też doprowadzenie powierzchni do czystości przed podjęciem próby usuwania rys.

Do większych zestawów dołączane są praktyczne walizki, ułatwiające transport całości. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest aby mieć zestaw zawsze przy sobie oraz wykonywać zlecone zadania u klienta, zaoszczędzając na transporcie.

100% jakość produktów, kompletne zestawy z pełnym wyposażeniem

Zestawy są skomponowane w taki sposób aby usunąć uporczywe rysy bez potrzeby dokupowania dodatkowych akcesoriów. Tlenek ceru wymieszany z wodą, w połączeniu z filcem polerskim tworzą narzędzie idealnie nadające się do wypolerowania tafli. Oczyszczenie szkła mleczkiem polerskim sprawia, że gładka powierzchnia jest mniej podatna na uszkodzenia i przywieranie zabrudzeń. Z kolei polerki mechaniczne znacznie przyspieszają proces usuwania rys.

3 typy zestawów do polerowania

W naszej ofercie wyróżniliśmy zestawy do polerowania w zależności od doświadczenia i zapotrzebowania.

  1. Testowy zestaw polerski przeznaczony dla jednej osoby oraz do sprawdzenia jakości oferowanych produktów
  2. Zaawansowany zestaw polerski składający się z dwóch kompletów gąbek oraz podkładek oraz pięciu sztuk każdego z krążków Trizact. Całość sprzedawana w poręcznej skrzyneczce dołączonej do zestawu gratis.
  3. Profesjonalny zestaw polerski, w skład którego wchodzi po 50 sztuk każdego z krążków ściernych Trizact. Dodatkowo do zestawu dołączone są marker do szkła, ściereczki z mikrofibry oraz atomizer do wody.

To oczywiście tylko najbardziej podstawowy podział. W naszej ofercie znajdą Państwo także inne zestawy, między innymi profesjonalny elektryczny lub pneumatyczny zestaw do usuwania rys Scratch-A-Way oraz wiele innych.

Dlaczego wybrać nasze zestawy polerskie?

Produkty dostępne w Glass24 to gwarancja niezawodności – najwyższej jakości przyrządy szklarskie pozwalają zarówno fachowcom, jak i amatorom, rozwiązać problem nieestetycznych rys. Doświadczeni szklarze potwierdzają skuteczność proponowanych przez nas rozwiązań. Prowadząc zakład, szczególnie gdy rozpoczyna się działalność, często można zapomnieć o zakupie profesjonalnego zestawu, który niejednokrotnie może pomóc, gdy wydarzy się niespodziewana sytuacja. Wcześniejszy zakup pozwoli szybko zareagować na każdy wypadek i zabezpieczy przed taką ewentualnością. W naszym sklepie oferujemy tylko profesjonalne środki, za pomocą których można skutecznie pozbyć się niechcianych efektów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zakupów!