Kątowniki bez zastrzału

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

317,00  brutto
317,00  brutto
227,00  brutto
257,00  brutto
287,00  brutto
317,00  brutto
387,00  brutto
477,00  brutto
611,00  brutto

Kątowniki bez zastrzału

Zajmując się specjalistycznymi pracami, np. budowlanymi, stolarskimi, cieślarskimi lub ślusarskimi, niezbędne jest korzystanie z odpowiednich przyrządów, które zapewniają precyzję działania, są proste i wygodne w użyciu. Jednym z przykładów niezastąpionych narzędzi wykorzystywanych do pomiarów są kątowniki, które służą do cięcia szkła z zachowaniem kąta 90 stopni, bez konieczności domierzania. Dostępne na stronie internetowej sklepu Glass24.pl kątowniki bez zastrzału wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo trwałe i użyteczne przez wiele lat.

Chociaż kątowniki to proste urządzenia, na rynku dostępnych jest naprawdę wiele typów tych narzędzi. Różnią się one głównie budową, sposobem użycia, a czasem nawet i przeznaczeniem. Specjaliści muszą bowiem dokonać wyboru wykorzystywanych przez nich przyrządów, aby dobrze przygotować się do realizacji zadań. Kątowniki bez zastrzału są uniwersalne - można się nimi posługiwać przy każdym rodzaju cięć. To duża zaleta, szczególnie dla osób, które jedynie od czasu do czasu potrzebują skorzystać z tych przyrządów.

Oferowane przez nas kątowniki bez zastrzału posiadają dwa plastikowe kołki, których celem jest uwidocznienie pozycjonowanego materiału w trakcie przemieszczania szkła. Aby zapewnić klientom możliwość dostosowania najlepszego narzędzia do planowanych prac, na naszej stronie znajdą Państwo kątowniki bez zastrzału o różnych wymiarach. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą Glass24.pl oraz do kontaktu w razie pytań.