Kątowniki specjalne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

687,00  brutto
497,00 887,00  brutto
667,00  brutto

Kątowniki specjalne

Czy wiedzą Państwo, że chociaż z konstrukcyjnego punktu widzenia kątowniki to proste urządzenia, wbrew pozorom na rynku typów tych narzędzi jest naprawdę dużo? Przyczynami zróżnicowania są budowa, sposób użycia, a czasem nawet i przeznaczenie! Każdy z przyrządów powinien być dostosowany do pracy z danym materiałem, dlatego na naszej stronie umożliwiamy klientom podjęcie decyzji w oparciu o szeroki asortyment o odmiennych parametrach.

Polecamy kątowniki specjalne, które sprawdzą się przy bardziej zaawansowanych pracach warsztatowych. Jak dokonać wyboru spośród tak bogatej oferty? Dla ułatwienia przedstawiamy krótką charakterystykę narzędzi.

W sklepie dostępne są kątowniki specjalne ramowe, które służą do obróbki szkła seryjnego o tych samych, powtarzalnych wymiarach.

Posiadamy również kątowniki typu T, które dzięki płaskiemu zakończeniu, umożliwiają cięcie aż do krawędzi szkła.

O ile kątowniki specjalne regulowane również mogą być wykorzystywane w pracy ze szkłem seryjnym, dzięki możliwości regulacji przyrządu, najlepiej nadają się do cięć pod różnymi kątami.

To do Państwa należy wybór najbardziej odpowiedniego narzędzia pracy, ale chętnie pomożemy w podjęciu decyzji i udzielimy informacji o oferowanych przez nas produktach. Dostępne na naszej stronie internetowej kątowniki specjalne wyróżniają się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu proces ich eksploatacji następuje w zwolnionym tempie. Bez względu na różne typy tych przyrządów, wszystkie kątowniki specjalne umożliwiają idealną precyzję cięcia.