Kątowniki z zastrzałem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

697,00  brutto
337,00  brutto
447,00  brutto
547,00  brutto
847,00  brutto
957,00  brutto
1 567,00  brutto
2 247,00  brutto

Kątowniki z zastrzałem

Kątowniki to narzędzia, które wyznaczają kąt prosty oraz zapewniają szybkie ustawienie kątów o 90 stopniach. Opierając się o krawędź szkła, kątowniki z zastrzałem umożliwiają błyskawiczne i dokładne cięcie linii prostopadłych, bez konieczności domierzania. Przyrządy posiadają charakterystyczny kształt dwóch ramion, pomiędzy którymi znajduje się wspomniany kąt prosty.

Wykonywanie prac technicznych bez odpowiednich urządzeń jest niemal niemożliwe. Mając to na uwadze, w sklepie internetowym Glass24.pl zapewniamy klientom dostęp do różnorodnego asortymentu, spełniającego wymogi skuteczności i trwałości. Znajdujące się w naszej ofercie kątowniki z zastrzałem są na to najlepszym przykładem. Narzędzia dostępne w naszym sklepie są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co ma znaczący wpływ na okres ich eksploatacji. Produkty niemieckiej firmy Bohle, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce, cieszą się najlepszymi opiniami wśród konsumentów.

Przyrządy te znacząco usprawniają cięcie, odmierzanie oraz stabilizację toru prowadzenia noża pod kątem 90 stopni. Kątowniki są powszechnie wykorzystywane oraz polecane przez profesjonalistów.

Na rynku istnieje bardzo różnorodna oferta tego rodzaju narzędzi, dlatego przed zakupem dobrze jest skonsultować się z osobą, która udzieli informacji o właściwościach produktów i pomoże w dokonaniu wyboru. Spośród oferowanego przez nas asortymentu, w szczególności kątowniki z zastrzałem gwarantują szybkie i staranne cięcia szkła. Precyzja pracy jest zapewniona dzięki blokującemu elementowi, o przywołanej wcześniej nazwie zastrzał, który nadaje sztywność kątownikom. Na stronie internetowej sklepu Glass24.pl znajdą Państwo zróżnicowane pod względem długości modele. Pozwala to na wybór najbardziej odpowiedniego przyrządu do planowanych prac. Jeśli są jednak Państwo zainteresowani wersją, której nie mamy aktualnie w sprzedaży, prosimy o poinformowanie naszych pracowników. Dołożymy wszelkich starań, aby sprowadzić niedostępne kątowniki z zastrzałem. Zachęcamy do zapoznania się z dostępną na stronie ofertą Glass24.pl oraz do kontaktu.